Dom Marysia 04

490 000 zł

Powierzchnia użytkowa: 108,6 m²

Powierzchnia netto: 53,6 m²

Wysokość do kalenicy: 4,63 m

Liczba pięter: 2

Liczba użytkowników: 4

Liczba łazienek: 1

Standard: deweloperski

Minimalna długość / szerokość działki: 16 m / 19 m

Elewacja: Drewno / Tynk / Blacha

Dach: Zielony / Blacha / Dachówka ceramiczna / Gont

Podana cena dotyczy:

– stanu deweloperskiego,

– kwoty netto.

Podana cena nie zawiera:

– kosztów fundamentu,

– kosztów zmian w projekcie,

– kosztów realizacji „pod klucz”.

Opis

Dom całoroczny dla dużej rodziny. Swietnie rozplanowane wnętrze, gdzie w parterze znalazły się dwie sypialnie i dwie łazienki. Na otwartej antresoli, kolejne sypialnie i funkcjonalna łazienka. Strefa dzielna skupiona w salonie z otwarciem na taras. Galeria na poddaszu może służyć również jako pokój dzienny, gabinet do pracy lub skąpana w świetle dziennym bawialnia.

Dom sprzedawany w standardzie deweloperskim, wymaga jedynie pomalowania ścian i ułożenia podłogi z drewna/terakoty, jak również aranżacji łazienek.

Standard techniczny budynku

Ściany

Konstrukcja drewniana, ocieplana wełną mineralną. Od wewnątrz wykończona płytą GK, od zewnątrz pokryta deską w dowolnym kolorze.

Dach

Konstrukcja drewniana, ocieplana wełną mineralną. Od wewnątrz pokryta płytą GK, od zewnątrz pokryta blachą w dowolnym kolorze.

Strop

Konstrukcja drewniana, ocieplana styropianem (parter) i wykończona wylewką. Antresola: podłoga z deski 4 stronnej. Widoczne belki.

Etapy współpracy

 • Krok 1

  Poznajemy Twoje potrzeby i wspólnie wybieramy gotowy projekt budynku z naszej bazy.

 • Krok 2

  Opracowujemy kosztorys i harmonogram realizacji.

 • Krok 3

  Podpisujemy umowę.

 • Krok 4

  Przygotowujemy i przekazujemy materiały, dokumentację do zgłoszeń/pozwoleń na budowę.

 • Krok 5

  Zamawiamy elementy budynku, takie jak dachy i okna oraz przygotowujemy elementy konstrukcji budynku.

 • Krok 6

  Dokonujemy montażu budynku w stanie deweloperskim na Twojej działce.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, Dom Marysia jest całoroczny, spełnia wszystkie normy wymagane od 2021 roku przepisami Unii Europejskiej dla domów energooszczędnych.

To zależy od terenu, na którym ma być posadowiony budynek. W niniejszej specyfikacji budynku uwzględniono posadowienie na płycie fundamentowej. Możliwe jest także zastosowanie fundamentu słupowego lub ławy – ale wymaga to przygotowania od nas domu w zmienionych parametrach podłogi.

Tak, przewidziane są nieznaczne zmiany w projekcie: można wybrać dowolną kolorystykę z palety farb elewacji, okien oraz dachu oraz zamienić deskę elewacyjną na tynk, siding lub blachę.

Standardowo, w ramach wskazanej kalkulacji, możesz otrzymać Dom w standardzie „deweloperskim”. Możesz również zlecić nam przygotowanie indywidualnego projektu wyposażenia wnętrz i zamówić usługę „pod klucz”.

Istnieje wiele możliwości i ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia: możesz wybrać różne rodzaje elewacji, w tym deskę, tynk czy blachę; skorzystać z palety 31 kolorów dachu i okien.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli interesuje Cię domek modułowy Dom Marysia 04 i chcesz dowiedzieć się więcej, uzupełnij formularz kontaktowy a wkrótce do Ciebie zadzwonię. Dobrego dnia!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.