Dom Marysia 05

553 800 zł netto (+8% VAT)

Powierzchnia zabudowy: 104,90 m²

Powierzchnia użytkowa: 120 m²

Antresola: tak

Miejsc noclegowych: dla 4 osób

Liczba pokoi: 2

Liczba łazienek: 1

Standard: deweloperski

Minimalna długość / szerokość działki: 14 m /18 m

Wysokość do kalenicy: 7,77 m

Elewacja: Drewno / Tynk / Blacha

Dach: Zielony / Blacha / Dachówka ceramiczna / Gont

Podana cena dotyczy:

– stanu deweloperskiego,

– kwoty netto.

Podana cena nie zawiera:

– kosztów fundamentu,

– kosztów zmian w projekcie,

– kosztów realizacji „pod klucz”.

Opis

Duży, wygodny, funkcjonalny dom, którego nieco rustykalny charakter podkreśla naturalna kolorystka elewacji, a także widoczne wewnątrz belki konstrukcyjne, rozpostarte nad salonem, jadalnią i kuchnią.

Zaprojektowana z rozmachem, wysoka na 7 metrów, pozbawiona stropu część dzienna, jest doświetlana przez imponujących rozmiarów okno z wyjściem na taras, a także okna dachowe. Łącznie przestrzeń ta liczy ponad 40 metrów kwadratowych.

Do widnego aneksu kuchennego przylega pomieszczenie, które może służyć za spiżarnię lub być wykorzystane do celów gospodarczych (posiada także drugie drzwi, umożliwiające wejście z holu). W części prywatnej znajdują się dwie pełnowymiarowe sypialnie oraz duża łazienka o powierzchni ponad 7 mkw.

Dodatkowo istnieje możliwość zagospodarowania poddasza, znajdującego się na antresoli o wielkości blisko 50 mkw.

Standard techniczny domu gotowego Marysia

Ściany

Konstrukcja wykonana z drewna, wypełniona termoizolacją z wełny mineralnej. Z zewnątrz obłożona deską elewacyjną malowaną na jeden z 30 dostępnych kolorów, wewnątrz wykończona płytą karton-gips.

Dach

Drewniana konstrukcja docieplona wełną mineralną. Wewnątrz wykończona płytą karto-gips. Pokrycie dachowe wykonane z blachy w dowolnym kolorze.

Strop

Szkielet z drewna, z wylewką i dociepleniem ze styropianu. Antresole wykonane z desek 4-stronnych, z widocznymi belkami.

Etapy współpracy

 • Krok 1

  Zaczynamy od poznania Twoich potrzeb, celów, upodobań stylistycznych i budżetu, którym dysponujesz. Na tej podstawie wspólnie dokonujemy wyboru z bazy gotowych projektów. Jeśli chcesz, na tym etapie możemy dokonać niewielkich modyfikacji dotyczących wykończenia ścian oraz poszyć dachowych, a także zastosowanej kolorystyki.

 • Krok 2

  Przygotowujemy całkowity kosztorys inwestycji oraz kreślimy wiążący harmonogram jej realizacji.

 • Krok 3

  Podpisujemy umowę, w której zawarte są szczegóły dotyczące terminów,  a także standardu zastosowanych materiałów, technologii oraz montażu

 • Krok 4

  Przygotowujemy i przekazujemy Ci dokumentację niezbędna do dokonania stosownych zgłoszeń lub uzyskania pozwoleń na budowę (w zależności od wielkości domu).

 • Krok 5

  W zakładzie produkcyjnym przygotowujemy prefabrykowane elementy konstrukcyjne budynku oraz zamawiamy komponenty takie, jak poszycie dachowe, okna, drzwi, instalacje.

 • Krok 6

  Przywozimy wszystkie elementy na Twoją działkę i montujemy z nich gotowy dom w standardzie deweloperskim.

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Spełniając wszelkie wymagane od 2021 roku unijne normy dotyczące energooszczędności budynków mieszkalnych, dom Marysia może być wykorzystywany przez cały rok, zarówno w sezonie letnim, jak też zimowym.

Oczywiście. Domy Marysia powstają w hali produkcyjnej, dzięki czemu jesteśmy w pełni niezależni od warunków pogodowych. Mróz, śnieg, ulewny deszcz, silny wiatr – żaden z tych czynników nie ma wpływu na budowę domu, który dopiero na finalnym etapie jest transportowany na działkę Inwestora i tam w krótkim czasie montowany.

Podstawowa specyfikacja zakłada posadowienie domu na płycie fundamentowej. Jeśli jednak wymagania terenowe będą wymuszać zmianę technologii, możemy postawić budynek także na fundamencie słupowym lub ławie, po uprzedniej modyfikacji parametrów podłogi w projekcie.

Tak. Dom gotowy Marysia może być dostosowany do indywidualnych preferencji estetycznych nabywcy. Dlatego możliwe są zmiany dotyczące kolorystyki elewacji, poszyć dachowych oraz stolarki okiennej. Istnieje też możliwość wymiany standardowej deski elewacyjnej na inny materiał: tynk, siding lub blachę. Niezmienna natomiast pozostaje konstrukcja budynku.

Dom modułowy Marysia jest przygotowywany i montowany w stanie deweloperskim (konstrukcja, wykończenie zewnętrzne i wewnętrzne ścian, dachów i stropów, a także montaż antresol, stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacji). Możliwe jest jednak również zamówienie indywidualnego projektu aranżacji i wyposażenia wnętrza, a także zamówienie usługi budowy domu „pod klucz”.

Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie. Do wyboru masz paletę 31 kolorów, którymi możemy pokryć elewacje oraz dach. Możesz też zmienić sposób wykończenia ścian od zewnątrz, zamieniając deskę na tynk, blachę lub siding. Korzystając z pomocy architekta, możemy również przygotować projekt wnętrza skrojony na miarę twoich potrzeb, aspiracji i estetycznych upodobań. Dzięki temu Twój dom gotowy może zyskać niepowtarzalne oblicze.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli interesuje Cię domek modułowy Dom Marysia 05 i chcesz dowiedzieć się więcej, uzupełnij formularz kontaktowy a wkrótce do Ciebie zadzwonię. Dobrego dnia!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.