Dom Marysia 08

497 000 zł netto (+8% VAT)

Powierzchnia zabudowy: 78,10 m²

Powierzchnia użytkowa: 125 m²

Liczba pięter: 2

Miejsc noclegowych: dla 6 osób

Liczba pokoi: 3

Liczba łazienek: 2

Standard: deweloperski

Minimalna długość / szerokość działki: 18 m / 18 m

Wysokość do kalenicy: 6,60 m

Elewacja: Drewno / Tynk / Blacha

Dach: Zielony / Blacha / Dachówka ceramiczna / Gont

Podana cena dotyczy:

– stanu deweloperskiego,

– kwoty netto.

Podana cena nie zawiera:

– kosztów fundamentu,

– kosztów zmian w projekcie,

– kosztów realizacji „pod klucz”.

Opis

Całoroczny dom gotowy, który można wybudować bez pozwolenia. Mimo niewielkiej powierzchni zabudowy, budynek mieści przestronne wnętrze w pełni odpowiadające potrzebom rodziny z dziećmi – na co dzień i na wakacje.

Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym o powierzchni blisko 30 metrów kwadratowych. Przestrzeń ta jest doskonale doświetlona dzięki oknom wychodzącym na trzy strony świata, w tym dużym przeszkleniom otwierającym wnętrze na taras. Na poziomie zero zaprojektowano też łazienkę, zaś pod schodami – praktyczne schowki.

Dzięki wysokim ściankom kolankowym, pierwsze piętro jest w pełni funkcjonalne. Mieszczą się tu dwie sypialnie o wielkości 23 oraz niespełna 10 mkw. Wraz z ciągiem komunikacyjnym zwiększają one łączną powierzchnię domu do 125 metrów kwadratowych.

W bryle budynku uwagę zwraca poziome ułożenie desek elewacyjnych oraz nieregularne rozmieszczenie okien o zróżnicowanych rozmiarach i kształtach. Małgosia 08 jest domem modułowym, który może zostać wybudowany na indywidualnej działce, ale też doskonale sprawdzi się w większym kompleksie wypoczynkowym.

Standard techniczny domu gotowego Marysia

Ściany

Konstrukcja wykonana z drewna, wypełniona termoizolacją z wełny mineralnej. Z zewnątrz obłożona deską elewacyjną malowaną na jeden z 30 dostępnych kolorów, wewnątrz wykończona płytą karton-gips.

Dach

Drewniana konstrukcja docieplona wełną mineralną. Wewnątrz wykończona płytą karto-gips. Pokrycie dachowe wykonane z blachy w dowolnym kolorze.

Strop

Szkielet z drewna, z wylewką i dociepleniem ze styropianu. Antresole wykonane z desek 4-stronnych, z widocznymi belkami.

Etapy współpracy

 • Krok 1

  Zaczynamy od poznania Twoich potrzeb, celów, upodobań stylistycznych i budżetu, którym dysponujesz. Na tej podstawie wspólnie dokonujemy wyboru z bazy gotowych projektów. Jeśli chcesz, na tym etapie możemy dokonać niewielkich modyfikacji dotyczących wykończenia ścian oraz poszyć dachowych, a także zastosowanej kolorystyki.

 • Krok 2

  Przygotowujemy całkowity kosztorys inwestycji oraz kreślimy wiążący harmonogram jej realizacji.

 • Krok 3

  Podpisujemy umowę, w której zawarte są szczegóły dotyczące terminów,  a także standardu zastosowanych materiałów, technologii oraz montażu

 • Krok 4

  Przygotowujemy i przekazujemy Ci dokumentację niezbędna do dokonania stosownych zgłoszeń lub uzyskania pozwoleń na budowę (w zależności od wielkości domu).

 • Krok 5

  W zakładzie produkcyjnym przygotowujemy prefabrykowane elementy konstrukcyjne budynku oraz zamawiamy komponenty takie, jak poszycie dachowe, okna, drzwi, instalacje.

 • Krok 6

  Przywozimy wszystkie elementy na Twoją działkę i montujemy z nich gotowy dom w standardzie deweloperskim.

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Spełniając wszelkie wymagane od 2021 roku unijne normy dotyczące energooszczędności budynków mieszkalnych, dom Marysia może być wykorzystywany przez cały rok, zarówno w sezonie letnim, jak też zimowym.

Oczywiście. Domy Marysia powstają w hali produkcyjnej, dzięki czemu jesteśmy w pełni niezależni od warunków pogodowych. Mróz, śnieg, ulewny deszcz, silny wiatr – żaden z tych czynników nie ma wpływu na budowę domu, który dopiero na finalnym etapie jest transportowany na działkę Inwestora i tam w krótkim czasie montowany.

Podstawowa specyfikacja zakłada posadowienie domu na płycie fundamentowej. Jeśli jednak wymagania terenowe będą wymuszać zmianę technologii, możemy postawić budynek także na fundamencie słupowym lub ławie, po uprzedniej modyfikacji parametrów podłogi w projekcie.

Tak. Dom gotowy Marysia może być dostosowany do indywidualnych preferencji estetycznych nabywcy. Dlatego możliwe są zmiany dotyczące kolorystyki elewacji, poszyć dachowych oraz stolarki okiennej. Istnieje też możliwość wymiany standardowej deski elewacyjnej na inny materiał: tynk, siding lub blachę. Niezmienna natomiast pozostaje konstrukcja budynku.

Dom modułowy Marysia jest przygotowywany i montowany w stanie deweloperskim (konstrukcja, wykończenie zewnętrzne i wewnętrzne ścian, dachów i stropów, a także montaż antresol, stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacji). Możliwe jest jednak również zamówienie indywidualnego projektu aranżacji i wyposażenia wnętrza, a także zamówienie usługi budowy domu „pod klucz”.

Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie. Do wyboru masz paletę 31 kolorów, którymi możemy pokryć elewacje oraz dach. Możesz też zmienić sposób wykończenia ścian od zewnątrz, zamieniając deskę na tynk, blachę lub siding. Korzystając z pomocy architekta, możemy również przygotować projekt wnętrza skrojony na miarę twoich potrzeb, aspiracji i estetycznych upodobań. Dzięki temu Twój dom gotowy może zyskać niepowtarzalne oblicze.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli interesuje Cię domek modułowy Dom Marysia 08 i chcesz dowiedzieć się więcej, uzupełnij formularz kontaktowy a wkrótce do Ciebie zadzwonię. Dobrego dnia!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.