Domy modułowe całoroczne – do 35, 70, 150 m2

Idealny dom modułowy? Jaki tylko sobie wymarzysz – do 35, 70 a nawet 150 mkw. W naszej ofercie znajdziesz stylowe, energooszczędne i solidne domy gotowe o zróżnicowanej powierzchni, estetyce oraz funkcjonalności, z możliwością personalizacji.

Sprzedajemy domy gotowe, zaprojektowane w technologii szkieletu drewnianego, budowane z najwyższej jakości surowców pozyskiwanych w skandynawskich lasach. Dzięki zaawansowanej prefabrykacji, zapewniamy wyjątkową precyzję wykonania oraz montażu, a także skracamy czas inwestycji do absolutnego minimum. Projekt możemy zrealizować nawet w ciągu 2 miesięcy od podpisania umowy. Gwarantujemy przy tym niezmienność ceny i brak ukrytych kosztów.

Poznaj naszą ofertę. Zamów wymarzony dom na GruntToMazury.pl i już wkrótce ciesz się jego widokiem na swojej działce! Marzy Ci się dom na Warmii i Mazurach a nie masz jeszcze działki z dostępem do jeziora? Tutaj również możesz liczyć na wsparcie. Dowiedz się więcej klikając w link współpraca.

PROJEKTY

Domy modułowe

Domy do 35 m²

Dom Marysia 01

Domek na zgłoszenie

Dom Marysia 07

Domek na zgłoszenie

Domy do 70 m²

Dom Marysia 02

Domek na zgłoszenie

Dom Marysia 03

Domek na zgłoszenie

Domy do 150 m²

Dom modułowy na miarę. Już niedługo na twojej działce!

Wymarzony dom nawet w 60 dni? Teraz to możliwe. Poznaj naszą ofertę. Sprzedajemy całoroczne domy modułowe, realizowane w technologii szkieletu drewnianego – funkcjonalne, przestronne, energooszczędne, doskonałe jakościowo, utrzymane w efektownej stylistyce. Wybierz projekt, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, a my zajmiemy się resztą.

Dom modułowy do 35, 70, 150 mkw.

Szukasz kompaktowego domu gotowego do 35 m2, który postawisz bez pozwolenia na budowę? A może interesuje cię dom do 70 mkw. lub większy? Chcesz w nim spędzać wolny czas, zamieszkać na stałe z rodziną, a może przeznaczyć na wakacyjny wynajem? Wybierz z naszej oferty jeden z domów modułowych Marysia i już wkrótce ciesz się jego widokiem na swojej działce.

Dom gotowy szybciej i lepiej, niż myślisz

Projekt możemy zrealizować nawet w 2 miesiące! Nasze domy prefabrykowane niemal w 100 procentach. Większość elementów jest wytwarzana i montowana w hali produkcyjnej, a następnie przewożona na plac budowy i błyskawicznie składana w jedną całość. Dzięki temu możliwe jest maksymalne skrócenie czasu produkcji oraz ograniczenie kosztów transportu na Twoją działkę. Realizując zamówienie z zakładzie, jesteśmy niezależni od warunków pogodowych – możemy budować przez 365 dni w roku, także zimą. Prefabrykacja poszczególnych komponentów zwiększa precyzję wykonania. Ograniczone w ten sposób jest też ryzyko typowych błędów montażowych na placu budowy, które zdarzają się w przypadku inwestycji wznoszonych w systemie tradycyjnym.

Dom prefabrykowany z najlepszego drewna

Nasze gotowe domy modułowe są produkowane z najwyższej jakości drewna posiadającego certyfikat C24. Jest ono suszone komorowo do osiągnięcia wilgotności na poziomie 15-18 procent. Dzięki temu jest wolne od grzybów i insektów. Surowiec pochodzi z lasów skandynawskich. Tamtejsze drzewa cechują się wolnym przyrostem, co przekłada się na solidność i trwałość pozyskiwanego drewna.

Gotowy dom bez ukrytych kosztów i z gwarancją ceny

Zamawiając jeden z naszych domów modułowych, poznajesz kompletną cenę, bez żadnych ukrytych kosztów budowy. Co więcej, otrzymany kosztorys jest wiążący i niezmienny. Dzięki temu możesz przygotować miarodajną kalkulację wszystkich wydatków. Przejrzysta oferta pozwoli Ci uniknąć typowych błędów, popełnianych przez inwestorów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze domu modułowego?

Jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Jeśli chcesz wybudować dom za rok, a obawiasz się wzrostu kosztów, możesz podpisać umowę już teraz, gwarantując stałą stawkę nawet do 12 miesięcy.

Dom gotowy na… zmiany w projekcie

Z uznaniem podchodzimy do inwencji naszych Klientów. Dlatego jesteśmy otwarci na zmiany w projekcie. Zewnętrzny wygląd domów gotowych Marysia może być modyfikowany, tak by jeszcze lepiej odpowiadać Twoim potrzebom i upodobaniom estetycznym. Dlatego możesz wybierać z palety przeszło 30 kolorów, którymi pomalujemy elewacje oraz dach. Co więcej, możesz też zmienić zewnętrzne okładziny ścian, zamiast drewna wybierając tynk, blachę lub siding.

Dom gotowy pod klucz

W wariancie podstawowym realizujemy obiekty w standardzie deweloperskim. Jeśli jednak chcesz, możemy z pomocą architekta zaprojektować również wystrój i wyposażenie wnętrza, a także całościowo je wykończyć. Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj o ofertę domu gotowego pod klucz.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze domu modułowego?

Naszą propozycję przygotowaliśmy we współpracy z renomowanym producentem Domki Marysia, posiadającym doświadczenie w realizacji tego typu inwestycji oraz zaawansowany park maszynowy. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Ci dom modułowy na miarę Twoich marzeń. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły. Zobacz, jakie to proste!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli interesuje Cię temat domków modułowych i chcesz dowiedzieć się więcej, uzupełnij formularz kontaktowy a wkrótce do Ciebie zadzwonię. Dobrego dnia!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.