Cześć, nazywam się Kamil Berger.

Jestem szczęściarzem. Żyję i pracuję na Warmii i Mazurach. To moje Niebo na Ziemi. Raj, którego ścieżki zacząłem wydeptywać we wczesnym dzieciństwie, i który nie przestaje mnie zachwycać do dziś. Wszystko miało swój początek w okolicach jeziora Łańskiego, gdzie rok w rok spędzałem wakacje. Każdy przyjazd na Warmię i Mazury pozostawiał w pamięci dziesiątki fascynujących obrazów i niezatartych wspomnień. Krystalicznie czyste jeziora, przepiękne lasy, urokliwe miasteczka, kontakt z dziewiczą naturą. I te przygody. To właśnie tutaj omal nie zostałem aktorem. Miałem wystąpić na planie filmowym u boku samego Johna Malkovicha. Z kariery aktorskiej nic nie wyszło, ale obiad w towarzystwie amerykańskiego gwiazdora też był wielkim przeżyciem.

Miłość do Krainy Tysiąca Jezior rosła z każdym pobytem w tym niesamowitym miejscu, a ja marzyłem, by w dorosłym życiu moja pasja stała się pracą. Osiągnąłem swój cel. Zajmuję się zawodowo pomaganiem w znalezieniu wymarzonej działki z dostępem do jeziora w województwie warmińsko-mazurskim. Przez lata pracowałem w branży nieruchomości w Warszawie, obsługując klientów zainteresowanych kupnem ziemi na Warmii i Mazurach. Co było fascynujące ale też uciążliwe – wiadomo, dojazdy…  Rozwój pracy zdalnej pozwolił mi przenieść się na stałe do Krainy Tysiąca Jezior. Dziś mieszkam tu i spełniam się. Będąc na miejscu, mogę pokazywać piękno tej ziemi, a jednocześnie mam sposobność przemierzać niezliczone kilometry w poszukiwania unikatowych lokalizacji.

z Johnem Malkovich’em 😁

Dzięki temu jestem w stanie przygotowywać jeszcze lepsze propozycje zakupu wyjątkowych gruntów z dostępem do jeziora. Odkryłem na Warmii i Mazurach każdy zakątek, poznałem ten rynek od podszewki, jestem więc idealnym partnerem dla każdego, kto chce właśnie tutaj realizować swoje marzenia.

Moją ambicją jest opowiadać o tym wyjątkowym miejscu. Dlatego założyłem portal grunttomazury.pl. Dla ugruntowanych miłośników Warmii i Mazur oraz dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki pośród tutejszych jezior i lasów. W mojej internetowej przestrzeni poznasz niesamowitych ludzi, będących elementem DNA tej części Polski oraz miejsca, o których istnieniu mało kto jeszcze wie. Dowiesz się również, jak znaleźć wymarzoną działkę z linią brzegową jeziora.

Praca nie zabiła we mnie pasji. Wręcz przeciwnie – wyzwania zawodowe splatają się z życiowymi przyjemnościami w jedną harmonijną całość. Każdego dnia spędzam czas na łonie przyrody, zwykle nad jeziorem lub na jeziorze (czasem do raju najłatwiej jest dotrzeć motorówką). Gdy tylko jest to możliwe, towarzyszy mi shih tzu Victor, który stał się już małym mazurskim psim celebrytą.

Trenuję sporty walki, co daje mi siłę, by każdego dnia nieprzerwanie przeć do przodu. Dzięki temu jestem tak skuteczny, walcząc o najbardziej wartościowe kąski na rynku nieruchomości. Szukając najlepszych działek z dostępem do jeziora, widzę więcej i reaguję szybciej. A do tego, robiąc efektowne uniki przed krzakami skrywającymi najpiękniejsze zakątki Mazur, mogę pokazać wszystkie te niesamowite miejsca na mojej stronie.

Zapraszam Cię do mojego świata,

Kamil Berger