Media o mnie

Pisali o mnie w internecie w prasie w lokalnych mediach

2021-09-12

Własny domek mobilny nad jeziorem. Jak to zrobić?

Pandemia koronawirusa sprawiła, że coraz chętniej szukając oddechu od miejskiej codzienności stawiamy na wypoczynek na łonie natury, z dala od tłumów i hałasu. Wymarzonym scenariuszem dla wielu Polaków jest zakup działki nad jeziorem i postawienie na niej niewielkiego domku mobilnego lub przyczepy kempingowej. Podpowiadamy, jak zrobić to z głową i uniknąć sięgających 50 tysięcy złotych kar i przymusowej rozbiórki.

Czytaj więcej

2022-09-17

Działki na Mazurach i tanieją, i drożeją

Zakupy działek nad mazurskimi jeziorami w cenach ok. 150 tys. zł wyhamowały. Ale inwestorzy szukają większych gruntów na wioski wakacyjne nad wodą. A mała podaż sprawia, że ceny takich nieruchomości rosną.

Czytaj więcej

2021-05-06

Domki dobre do izolacji, ale nie inwestowania

Obecny popyt na działki i domki letniskowe może oznaczać modę inwestycyjną. Bardzo to ryzykowne – przestrzegają eksperci.

Czytaj więcej

2022-05-25

Najpopularniejszy kierunek wakacyjny Polaków w 2022 roku?

Gdy na świecie koronawirus zawitał na dobre, doceniliśmy jeszcze bardziej nasze polskie, rodzime tereny i zaczęliśmy częściej podróżować po kraju, podziwiając jego uroki. Te turystyczne przyzwyczajenia z okresu początków pandemii zostały z nami do dzisiaj, nawet gdy restrykcje zostały już zniesione. Dzięki temu coraz częściej decydujemy się spędzać wakacje właśnie w Polsce. Zatem, jaki jest najbardziej popularny kierunek na tegoroczne wakacje?

Czytaj więcej

2020-04-18

AAAA Działkę z domkiem kupię

Gwałtowność zmian jakie przynosi pandemia widać na każdym kroku. Fala tsunami (i to ta negatywna) przeszła już przez rynek wynajmu krótkoterminowego w miastach. Teraz nadciąga przypływ (tym razem pozytywny) na działki rekreacyjne. Jest boom – pokazuje Google. Jest boom – przyznają pośrednicy. Będzie boom – prognozują wynajmujący domki rekreacyjne.

Czytaj więcej

2022-03-15

KOMU ŁAPKĘ W GÓRĘ?

Influencer. Słowo, które weszło już w obieg na stałe i niezmiennie wzbudza w nas szereg emocji. Na które jedni reagują ekscytacją, drudzy zaciekawieniem, jeszcze inni zazdrością. Dla wielu jego znaczenie pozostaje dość rozmyte. Co prawda przez lata przywykliśmy do celebrytów mówiących do nas z pięter swoich warszawskich apartamentów, ale dopiero influencerzy udowodnili, że do kontaktu z wielotysięczną, a czasami nawet wielomilionową publicznością nie potrzeba wcale zaplanowanej krok po kroku kariery. Wystarczy mieć pomysł na siebie i konsekwentnie go realizować.

Czytaj więcej

2022-05-30

Warmia i Mazury – region warty inwestycji

Tereny warmińsko-mazurskie są niezwykle atrakcyjne pod kątem inwestycyjnym. Jakie grunty są aktualnie uznawane za najbardziej atrakcyjne?

Czytaj więcej

Chcesz wiedzieć więcej o Warmii i Mazurach? Zapraszam Cię na mój:
Fanpage – www.facebook.com/GruntToMazury
YouTube – https://www.youtube.com/GruntToMazury

Podoba Ci się to co robię? Udostępnij:

Kim jestem?

Od wielu lat jestem związany, zawodowo i prywatnie, z Warmią i Mazurami. Pomagam w znalezieniu wymarzonej działki nad jeziorem oraz pokazuję najciekawsze miejsca w Krainie Tysiąca Jezior. Zatem jeśli zdecydujesz się ze mną zostać, poznasz niesamowitych ludzi, będących elementem DNA tej części Polski oraz miejsca, o których istnieniu mało kto jeszcze wie. Dowiesz się również jak znaleźć wymarzoną działkę z linią brzegową jeziora czy jak wybudować… dom na wodzie.