Szukasz gruntu z dostępem do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich? Czy preferujesz jednak kameralne jeziora otoczone lasem na Warmii? A może zależy Ci na czymś jeszcze zupełnie innym? Pomogę Ci w znalezieniu wymarzonej działki nad jeziorem na Twój „second home”.

W czym mogę Ci pomóc?

Żeby nie tracić Twojego czasu na przeglądanie setek ofert, w czasie krótkiej rozmowy, wskażesz mi czego dokładnie szukasz i na czym najbardziej Ci zależy. Następnie przygotuję dla Ciebie do analizy kilka propozycji działek na Warmii i Mazurach.

Jedni marzą o działce z bezpośrednim dostępem do jeziora, żeby móc podziwiać Krainę Wielkich Jezior ze swojego tarasu, inni z kolei traktują zakup gruntu jako inwestycję. Dlatego tak ważne jest, bym poznał Twoje oczekiwania.

Gdy już kupię grunt, co dalej?

Nie martw się, że mieszkasz daleko i nie masz czasu na przygotowanie działki pod zabudowę, na częste wyjazdy do urzędów czy spotkania w gminie. Ten sam problem dotyczy większości osób, które się do mnie zgłaszają w celu uzyskania wsparcia w znalezieniu działki na Mazurach.

Zakup i formalności z nim związane, to często dopiero początek współpracy. Może się zdarzyć, że przed Tobą jeszcze długa droga zanim usiądziesz wygodnie na swoim wymarzonym tarasie z widokiem na jezioro.

Zobacz co o współpracy ze mną mówią moi Klienci – opinie Klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli tak, uzupełnij formularz kontaktowy a wkrótce do Ciebie zadzwonię. Dobrego dnia!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.